Головна сторінка

Меню:
Ясмін

Ясмін балдар


Ясмін Бліт - Біографія,

Найбільш відома за роллю Кароліни Холден в серіалі «Рятувальники Малібу» («Baywatch»), де Ясмит, одягнена в красивий червоний купальник, добре зображала рятувальника-профі.

Ясмит Аманда народилася 14 червня 1968 року в Нью-Йорку, США.

Складові імені: Ясмит - ароматний квітка, або квітка жасмину на івриті, Бліт - від німецького Blut, що означає кров.

Найбільш відома за роллю Кароліни Холден в серіалі «Рятувальники Малібу» («Baywatch»), де Ясмит, одягнена в красивий червоний купальник, добре зображала рятувальника-профі.

Мама Ясмит була моделлю в світі моди, батько працював професійним фотографом.

Надалі вони розлучилися, тому дочка виховала мати.
Народилась Ясмін Бліт 14 червня 1968 у Нью-Йорку в родині бізнесмена, що працював деякий час професійним фотографом, та моделі. Її батько — єврейського походження, предки якого були емігрантами з Німеччини та Росії, мати — французького та алжирського походження. Після розлучення батьків виховувалась своєю мамою. Здобувши середню освіту в приватній школі, Ясмін вступила до Міжнародної школи ООН.

1968-1969 р. Ясмін починає свою акторську кар’єру з участі в рекламному ролику дитячого шампуню компанії «Johnson & Johnson» у 10-тимесячном віці. Потім засвітиться в ТВ-шоу «Candid Camera». Пізніше з’явиться в компанії «Max Factor» у числі моделей, поспіль Христини Феррарі.

Коли Бліт виповнилось 20, її мати Каріна в віці 47-років помирає від раку молочної залози. За цією сумною подією йде майже восьмимісячний період депресії, протягом якого Бліт не хоче навіть думати продовжувати кар'єру актриси й моделі. Вийти з такого гнітючого стану їй допомагає актор Рікі Полл Ґолдін, з ним вона жила в Мангеттені й майже вийшла за нього заміж, але, коли весільні запрошення були вже розіслані, Ясмін відкликає згоду вступити в шлюб.

У 1969 р. бере участь в серіалі «Одне життя, щоб жити» («One Life to Live»).

1980 р. Зйомки в 12-річному віці у фільмі «Hey Babe!» («Гей, малюк!») режисера Рафаля Жилінський. І з 1989 року грає в серіалі «Рятувальники Малібу».

Закінчивши середню школу, в 1991 році шістнадцятирічна Бліт грає персонажа Лі Енн Демерест в мильній опері «One Life To Live» і бере участь в серіалі «Голова Германа» («Herman’s Head»).

Коли Бліт виповнилося 20-ть, її мама Каріна у віці 47 років помирає від раку.

За цим сумним подією слід майже восьмимісячний період депресії, протягом якого Бліт не хоче й думати про те, щоб продовжити кар’єру актриси і моделі.
Закінчивши середню школу, 1981 року шістнадцятирічна Бліт зіграла персонажа Лі Енн Демерест у мильній опері «One Life To Live» й взяла участь у серіалі «Голова Германа» («Herman’s Head»).

Вийти з такого гнітючого стану допомагає актор Ріки Пол Голдін, з ним вона жила в Манхеттені, майже одружилася, але, коли весільні запрошення були розіслані, Ясмит відкликає бажання вступити в шлюб.

1994 р. Знімається в «Містичній силі», серіалі «Naked Truth» і «Baywatch: Forbidden Paradise». Завдяки«Рятувальників Малібу» актриса потрапляє в топ «50 Most Beautiful People in 1995», «100 Sexiest Women in the World every year from 1996 - 2001» і «100 Sexiest Women every year from 2000 - 2003».

Жасмін Ін Томпсон (англ. Jasmine Ying Thompson; нар. 8 листопада 2000 року) — британська співачка і автор пісень англо-арабського походження. Почавши випускати кавер-версії хітів в 2010 році, досягла широкого визнання після виконання пісні «Sun Goes Down» у стилі діп-хаус, продюсером якої був Робін Шульц. Ця пісня потрапила в чарти «ТОП 10» кількох країн у тому числі Австралії, Німеччини, Австрії та Швейцарії.

1996 р. Роль Діани Шепард у фільмі «Поговори зі мною» («Talk to Me»), персонаж Кейтлін Крос в серіалі «Детектив Неш Бріджес» («Nash Bridges») і зйомки в драмі Джека Бендера «Особа».

1997-1999 рр. Активно підтримує свою популярність в наступних фільмах і серіалах: «Смерть королеви» («Crowned and Dangerous»), «Щось» «Lake», «Салон Вероніки» «veronica’s Closet», «Бейскетбол» («BASEketball»).

У 1997—1999 роках активно підтримує свою популярність у дальших фільмах і серіалах: «Смерть королеви» («Crowned and Dangerous»), «Дещо» («Lake»), «Салон Вероніки» («Veronica’s Closet»), «Бейскетбол» («BASEketball»). Грає разом із Памелою Андерсон в серіалі «V.I.P.», фільмі «Ultimate Deception», «Heaven or Vegas», «Coming Soon», в драмі Джека Бендера «It Came from the Sky». Знімається в «Undercover Angel» і в трилері Дерана Сараф'яна «Road Rage».

Грає разом з Памелою Андерсон в серіалі «V. I. P.», фільмі «Ultimate Deception», «Heaven or Vegas», «Coming Soon», в драмі Джека Бендера «It Came from the Sky».Зйомки в «Undercover Angel» і в трилері Дерана Сарафьяна «Road Rage».
У 2009 році Ясмін Бельмаді зіграв головну роль у стрічці Нассіма Амауша «Прощавай, Гарі», яка отримала Гран-прі Тижня критиків на 62-му Каннському міжнародному кінофестивалі 2009 року. «Прощавай, Гарі» вийшов на екрани Франції 22 липня 2009 року, через чотири дні після смерті Бельмаді. Останню роль Бельмаді зіграв у серіалі телеканалу Canal+ «Нічний Пігаль», закінчивши зйомки 17 липня 2009 року за день до своєї смерті.

2000 р. «Прощай, Казанова» («Goodbye, Casanova»), «Hidden War» і серіал «Титани» («Titans»).

Однак, незважаючи на успішність, у грудні 2000-го року з’ясовується, що актриса проходить добровільне лікування від кокаїнової залежності.

12 вересня 2001 р. її заарештовують у Мічигані, а потім, по ходу розслідування, при особистому огляді та в її готельному номері були виявлені дози кокаїну. У 2002-му році Ясмит Бліт засудили до 2-х років випробувального терміну і ста годин громадських робіт.

2003 р. Знімається у фантастиці Джейсона Бурка «Maximum Surge Movie» і продовжує грати роль Кароліни «Baywatch: Hawaiian Wedding» («Гавайська весілля»).

У січні 2004 р. підходить до кінця її випробувальний термін.

Ясмит Бліт, пережила смерть матері, використала свій зірковий статус, щоб оповістити молодих жінок про проблему ранньої діагностики та лікування раку молочної залози, і фінансувала дослідження в цій області.

    Для підготовки матеріалу були використані наступні веб-сторінки:
  • 1. biography.com.ua/aktori/yasmin-blit.html
  • 9.1%
  • 2. uk.m.wikipedia.org/wiki/Ясмін_Бліт
  • 3.9%
  • 3. uk.m.wikipedia.org/wiki/Ясмін_Бельмаді
  • 2.3%
  • 4. uk.m.wikipedia.org/wiki/Жасмін_Томпсон
  • 1%
© 2019