Головна сторінка

Меню:
Ясмін балдар


"Любов і покарання" ясмін балдар

У 2010 році вийшов у прокат турецький фільм «Любов і покарання». Актори, які зіграли в ньому, молоді і перспективні Мурат Йилдирим і Нургюль Ешілчай.

«Любов і покарання».

Актори

Згідно зі сценарієм, герой Мурата - представник многоуважаемой прізвища, чесна і благородна людина, по чистій випадковості проводить ніч з прекрасною незнайомкою - героїнею Нургюль Ешілчай, Ясмін.

Вона - красива незалежна дівчина, що збирається вийти заміж за коханого, як їй здавалося, молодої людини.
У центрі сюжету багатосерійної турецької мелодрами «Любов і покарання» молода дівчина на ім'я Ясмін Юстун. Здавалося б, ось-ось вона знайде своє щастя, тому що незабаром Ясмін повинна вийти заміж за кохану людину. Однак доля підносить їй дуже неприємний сюрприз, і буквально за кілька днів до весілля героїня застає свого нареченого в ліжку з іншою жінкою. Переживши таке зрада, дівчина втрачає віру в любов і в її серці поселяється непереборна жага помсти.

Житлова почати життя з чистого аркуша, Ясмін залишає Стамбул, і переїжджає жити в Бордум. Під час чергового напливу неприємних спогадів, вона відправляється в бар, і там знайомиться з привабливим хлопцем Саваш Балдаром, зустріч з яким закінчується спільно проведеної ночі. На ранок Ясмін починає шкодувати про те, що сталося, і дорікає себе за легкий порив почуттів. Після цього молоді люди довгий час не бачаться, але одного разу, зовсім випадково, знову зустрічаються. Саме в цей момент вони обидва розуміють, що їхнє знайомство було невипадковим. Ось тільки чи зможуть вони бути разом, адже згідно сімейних традицій, Саваш повинен одружуватися не нареченій покійного брата ....

Однак незадовго до весілля Ясмін раптово повертається і застає нареченого з іншою жінкою.
Образа і ненависть штовхають дівчину на шалений вчинок. Вона заходить в перший-ліпший нічний клуб, заводить знайомство з першим зустрічним і проводить з ним ніч.

Турецькі серіали останнім часом все частіше стають популярними за межами рідної країни. Не став винятком і драматичний проект "Любов і покарання". Актори майстерно передали характери своїх персонажів, змусивши глядачів співчувати та переживати їх негараздам. Хто зі знаменитостей виконав ролі головних персонажів? Як склалася подальша доля цих акторів? Постараємося відповісти на ці питання в статті.

Сюжет серіалу

Сюжет драми оповідає про молоду жінку Ясмін, яка пізнала зрада коханого чоловіка. За кілька днів до весілля вона випадково застає свого нареченого в ліжку з іншою дівчиною. Бажаючи помститися недбайливому коханому, Ясмін відправляється в бар, де зустрічає таємничого незнайомця. Вони проводять ніч разом, проте вона викликає в обох досить суперечливі почуття. Саваш - той самий незнайомець, який на ділі виявляється спадкоємцем багатої родини. Від Ясмін у нього залишився тільки кулон, за яким він і намагається знайти вподобану йому дівчину. У той же час з'ясовується, що всі гроші його сім'ї зароблені нечесним способом. Саваш хоче перевести сімейна справа в законне русло.

Актори серіалу «Любов і покарання» підібрані ідеально. Долі було завгодно, щоб першим зустрічним для Ясмін з'явився Саваш Балдар, багатий і красивий бізнесмен. Ясмін відразу ж після ночі кохання зникає у невідомому напрямку, а безнадійно влюбившийся в незнайомку Саваш бродить по місту в пошуках втекла. На пам'ять йому залишився тільки втрачений нею в поспіху кулон.

Мурат Йилдирим і Нургюль Ешілчай зіграли казкове почуття, здатне протистояти і ворогам, і віковим традиціям.

Актори проекту сильно здружилися один з одним. Деякий час ходили чутки, що Нургюль насправді зустрічається з Муратом Йилдиримом , який зіграв у фільмі головну роль. Однак вони стверджують, що завжди були лише друзями. Сама актриса до 2010 року була заміжня за своїм колегою Джемом Озерой . Вони зіграли весілля в 2004 році. У 2005 році у пари народжується син, якого назвали Османом. Після успіху "Любові і покарання" Нургюль продовжила отримувати вигідні пропозиції. Одним з останніх проектів став серіал "Чудовий вік", де вона зіграла Кесем Султан. Сезон з її участю виходить на екрани вже на початку 2017 року.

У серіалі «Любов і покарання» актори (фото представлені в статті) підкорили серця глядачів турецьких та російських.

Мурат Йилдирим

Цей красень з'явився на світ у родині діячів мистецтва в 1979 році. Його батько, будучи директором театрального гуртка учителем літератури, з ранніх років ввів хлопчика в театральну середу.

Ясмін і Саваш зустрічаються ще раз, і їхні почуття з часом тільки починають зміцнюватися. Однак чоловік повинен одружитися на нареченій свого покійного брата, тому що цього вимагають від нього і батьки, і багатовікові традиції. Зможуть закохані подолати ці серйозні перешкоди заради справжнього кохання? Серіал "Любов і покарання", актори якого сильно полюбилися глядачам, виходив у Туреччині у 2010-2011 роках. Всього вийшло 62 серії, після чого проект був завершений.

Нургюль Ешілчай

Чарівну і яскраву Ясмін в серіалі зіграла популярна турецька акторка Нургюль Ешілчай . Вона народилася в 1976 року в місті Афьоне однак дитинство дівчинка провела в Ізмірі. Після закінчення середньої школи Нургюль вступила в театральний інститут. Свої перші ролі дівчина зіграла на турецькому телебаченні. Картина "Все буде добре", знята в 1998 році, стала дебютною роботою актриси-початківця. Деякий час Нургюль грала в театрі, беручи участь у виставах "Офелія" і "Гамлет", поставлених за п'єсами Вільяма Шекспіра. У 2001 році вона знімається у фільмі "Водоспад" і серіалах "Інша весна" і "90-60-90". Її перші ролі полюбилися глядачам, тому кар'єра Нургюль Ешілчай швидко пішла в гору. У 2009 році її запросили зіграти головну героїню серіалу "Любов і покарання".

Тому вже в ранньому віці хлопчик освоїв ази цього мистецтва. Його мама перекладала з арабської. Крім Мурата в будинку росли ще діти - дівчинки, сестри.
Факти біографії

Пройде багато років, поки він дебютує в 2003 році в стрічці «Безсмертна любов» (24 гда). Роль залишилася непоміченою: серіал зазнав невдачі. Багато часу ще пройде, доки Мурату дістанеться головна роль в серіалі «Любов і покарання». Актори багато так починають. Далі був фільм «Всі мої діти», потім «Велика брехня» і «Політ на килимі-літаку» 2005 року. Фортуна посміхнулася Йилдириму через майже чотири роки. Він зіграв у фільмі «Шторм». Далі популярність зросла завдяки серіалам «Асі» і «Буря», в якому красень Алі (герой Мурата) полюбив Зейнеп. Молоді люди повинні подолати на своїй дорозі важкі перепони, перш ніж знайдуть довгоочікуване щастя. Мурат буквально закохав у себе мільйони жінок і увійшов до списку десяти найбільш красивих людей Туреччини.

Особисте життя

Багато відомі та публічні персони не відокремлюють обличчясте життя від роботи. Точніше, вони завжди тісно переплетені. Те ж стосується і Мурата, актора фільму «Любов і покарання». Актори в житті - звичайні люди, які одружуються, виховують дітей. Дружина - актриса Бурчин Терзіоглу - до розлучення була для Мурата першим і головним критиком.


За словами самого актора, він і не припускав такого розвитку подій, маючи на увазі кінокар'єру. Юнак мав схильність до математики, і тому в столиці подав документи в технічний університет і благополучно закінчив навчання. Так що за фахом Мурат Йилдирим - інженер-механік. У студентські роки майбутній улюбленець глядачів був завсідником театрів, паралельно навчався на уроках акторської майстерності і навіть співав. І після закінчення університету, незважаючи на хорошу технічну спеціальність, саме театр і кіно вибрав майбутній Саваш Балдар з фільму «Любов і покарання». Актори, обличчясте життя яких тісно переплітається з професією, живуть особливим життям.

Свою майбутню дружину він зустрів на одному з численних кастингів, які він відвідував у пошуках ролі. Пізніше вони з Бурчин разом знялися у фільмі «Буря». В цей час і почався їхній роман, а через два роки Бурчин стала його дружиною.

Як стверджувала сама дружина, вона, звичайно, ревнувала чоловіка до красивих партнеркам по фільмах і до прихильниць, але намагалася не надавати цьому особливе значення. Зрештою, це робота і за постільними сценами спостерігає вся знімальна група. Звідки тут може народитися почуття? А з приводу прихильниць, то вони абсолютно делікатні і ніколи сім'ю Мурата не зачіпали, не тривожили даремно.

Ходили чутки, що сім'я Мурата була проти його шлюбу, а він одружився тільки під тиском сім'ї Бурчин. Дійсно, спочатку все було добре, але потім Мурат і Бурчин все ж розлучилися. Сталося це в 2014 році.

Благодійність

Актори серіалу «Любов і покарання» - не просто герої фільму. Багато з них займаються благодійністю. Не залишився осторонь і Мурат Йилдирим. Він вважає своїм обов'язком допомогти у рамках благодійної акції хворим на рак дітям. Саме з цією метою актор відвідував Грузію: спочатку Батумі, потім Тбілісі. На конференції і благодійній вечері Мурат подякував всіх присутніх за допомогу і висловив готовність продовжувати творити добру справу на користь хворих дітей. Актор після конференції гуляв по Батумі, роздавав автографи.


Премія

У 2006 році майбутній актор фільму «Любов і покарання» отримав премію за фільм «Чистилище». Це драма, що оповідає про життя родини молодої жінки, до заміжжя зробила аборт. Тепер знову вагітній жінці є душа занапащеного нею малюка і вимагає розплати. Мурат геніально зіграв чоловіка головної героїні.

Після виходу в прокат серіалу «Асі», головних героїв в якому зіграли Мурат Йилдирим і Туба Буйкустун, акторам приписували справжній роман, але самі вони цього ніколи не підтверджували, як і у випадку з Ешілчай після серіалу «Любов і покарання». Актори, біографія яких містить часом несподівані факти, ще більше привертають увагу.

Мурат Йилдирим в Мецці

Мурат серед паломників знаходився в Мецці під час хаджу, коли трапилася трагедія. Це вже не перша поїздка актора в Саудівську Аравію. Він разом з одним актором Толгаханом Сайишманом знаходився на тому місці, де незабаром трапилася страшна тиснява і загинуло 753 паломника.

2012 рік ознаменований для Мурата фільмом «Безмовність», де йому відведена роль одного з чотирьох друзів, що потрапили у в'язницю. За звільнення друзі вирішують забути минуле і стають безмовними. У 2014 році вийшов фільм «Кримець Страшні роки». Головний персонаж- кримський татарин Садик Туран з концтаборів. Його і зіграв блискуче Йилдирим.

Нургюль Ешілчай

Тридцятидев'ятирічна Нургюль народилася в Афьоне в березні 1976 року, але дитинство і юність провела в Ізмірі. В Анталії вона навчалася у школі сценічного мистецтва. У 2004 році відбулася її весілля з Джемом Єзером. Через рік Нургюль народила сина Османа Нежата, а в 2010 році подружжя розлучилося. Чоловік виявився не тим, про кого мріяла актриса. Та він і не намагався зберегти відносини. Постійна зайнятість актриси, нескінченні докори і сцени ревнощів взяли своє. Дитина шлюб не врятував. Після розлучення малюк залишився з матір'ю.

Сьогодні Ешілчай - відоме прізвище не тільки в Туреччині, але і за її межами. Вперше актриса дебютувала в 1998 році у фільмі «Все буде дуже добре». Росіяни знайомі з красунею Нургюль за серіалами «Наречена» і «Любов і покарання». Однак на рахунку актриси багато інших фільмів. Це: «На краю раю», «Розкажи Стамбул», «Мумія " в бігах» і ін.

Нургюль дуже любить зніматися в кіно разом зі своїм сином. Також разом вони багато подорожують по світу. На думку актриси, це допомагає їй зблизитися з хлопчиком і виховувати з нього хорошої людини, здатного зробити самостійний вибір.

Хлопчикові вже 10 років, але Нургюль не поспішає під вінець. У неї було насичене обличчясте життя з 16 років, коли вона втікала з дому з коханим. Тепер акторка виросла, стала мудрішою і відноситься до шлюбу абсолютно інакше. У неї принцип: якщо пішла від чоловіка, більше до нього не повернеться. І взагалі до любові стала ставитися більш холоднокровно. Хоча як і раніше залишається однією з найкрасивіших і сексапільних жінок в Туреччині.

Закінчився показ серіалу «Любов і покарання». Актори і ролі їх надовго запам'ятаються глядачам. Приємного перегляду і вам!

  Для підготовки матеріалу були використані наступні веб-сторінки:
 • 1. evroremont.pp.ua/science/3628-tureckiy-seral-lyubov-pokarannya-aktori-rol.html
 • 4.2%
 • 2. poradumo.pp.ua/cikave/59194-lyubov-pokarannya-aktori-rol-bografya-osobiste-zhittya-foto-aktorv-v-zhitt.html
 • 9.1%
  Графічні матеріали
 • картинка 1: poradumo.pp.ua/uploads/posts/2015-11/thumbs/lyubov-pokarannya-aktori-rol-bografya-osobiste-zhittya-foto-aktorv-v-zhitt_942.jpeg
 • картинка 2: evroremont.pp.ua/uploads/posts/2017-01/thumbs/tureckiy-seral-lyubov-pokarannya-aktori-rol_181.jpeg
 • картинка 3: poradumo.pp.ua/uploads/posts/2015-11/thumbs/lyubov-pokarannya-aktori-rol-bografya-osobiste-zhittya-foto-aktorv-v-zhitt_491.jpeg
 • картинка 4: poradumo.pp.ua/uploads/posts/2015-11/thumbs/lyubov-pokarannya-aktori-rol-bografya-osobiste-zhittya-foto-aktorv-v-zhitt_233.jpeg
 • картинка 5: poradumo.pp.ua/uploads/posts/2015-11/thumbs/lyubov-pokarannya-aktori-rol-bografya-osobiste-zhittya-foto-aktorv-v-zhitt_404.jpeg
 • картинка 6: poradumo.pp.ua/uploads/posts/2015-11/thumbs/lyubov-pokarannya-aktori-rol-bografya-osobiste-zhittya-foto-aktorv-v-zhitt_865.jpeg
© 2019