Головна сторінка

Меню:
Кавабата ясунарі

Кавабата ясунарі скорочено

Коротка ясунарі кавабата

Ясунарі кавабата

Ясунарі кавабата презентація

Ясунарі кавабата скорочено

Ясунарі кавабата хронологічна таблиця


Біографія ясунарі кавабата презентація

Презентация на тему: " Кавабата Ясунарі. КАВАБАТА ЯСУНАРІ японський письменник, лауреат Нобелівської премії 1968 р." — Транскрипт:


2 КАВАБАТА ЯСУНАРІ японський письменник, лауреат Нобелівської премії 1968 р.


3 Дитинство та молоді роки Кавабата народився 1899року в сім'ї лікаря, людини високоосвіченої, залюбленої у літературу та мистецтво. Батьків Ясунарі втратив рано і виховувався в родичів, спізнавши гіркий хліб сирітства.

Перші малюнки


6 Сумне дитинство рано загострилося почуття самотності. Пізніше в автобіографії Кавабата писав: "З ранніх років я ріс сиротою, але люди оточували мене турботою, і я став одним з тих, хто не здатний ображати або ненавидіти інших".

Кавабата Ясунарі — японський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури 1968 року. Проза Кавабати м'яка, лірична, сповнена тонких нюансів, отримала широке визнання і популярність у всьому світі. Кавабата отримав Нобелівську премію першим із японських письменників.

" title="Сумне дитинство рано загострилося почуття самотності. Пізніше в автобіографії Кавабата писав: З ранніх років я ріс сиротою, але люди оточували мене турботою, і я став одним з тих, хто не здатний ображати або ненавидіти інших.
На початку своєї письменницької діяльності Кавабата захоплюється ідеями західного модернізму і разом з іншими письменниками засновує в японській літературі напрям, що дістав назву неосенсуалізм (нагадує західний інтуїтивізм). Водночас не менш активно Кавабата намагається дотримуватись у своїх творах національної літературної та культурної традиції, ідеї якої у подальшій його творчості стануть домінуючими.

">


7 З 1920 по 1924 pp. Кавабата Ясунарі навчався у Токійському університеті на відділенні англійської, а згодом японської літератур. Тема його дипломної роботи «Коротка історія японського роману».

У1968 р. Кавабата здобув Нобелівську премію з літератури «за письменницьку майстерність, яка передає суть японської свідомості». Як перший японський письменник, що здобув Нобелівську премію, Кавабата в своїй промові сказав: «Все своє життя я прагнув до прекрасного і буду прагнути до самої смерті».

Кавабата в студенські роки


8 1924 р. Кавабата Ясунарі разом із письменниками «неосенсуалістами заснував журнал «Літературна епоха»


9 З членами літературного угрупування


10 Відтоді Кавабата Ясунарі у різні періоди свого життя брав участь в організації нових літературних журналів, був членом їхніх редакційних колегій


11 Першим значним твором Кавабата Ясунарі, який привернув увагу критики та читачів, була новела «Танцівниця з Ідзу»


12 Починаючи з «Танцівниці з Ідзу», проявляється посутня грань таланту Кавабата Ясунарі: розкривати загальнолюдські, «стійкі вартості», спираючись у своїх художніх пошуках на естетику та національну самобутність класичної, народної японської літератури.


13 У повоєнні роки, залишаючись вірним своїй колишній творчій манері, К. Я. написав низку творів, найзначніший з яких - повість «Тисяча журавлів» (1951)


14 У центрі «Тисячі журавлів» долі юнака Кікудзі та красуні Юкіко. Опис чайного церемоніалу «тядо» стародавнього звичаю японців, що прирівнюється до високого мистецтва, це й оповідне тло твору, і його ідея.

В 1931 р. Кавабата одружується з Хідеко й оселяється із дружиною в древній самурайській столиці Японії, у м. Камакура, на північ від Токіо, де в них народжується дочка. Літо вони звичайно проводили на гірському курорті Каруйдзава в котеджі західного типу, а взимку жили в будинку японського стилю в Дзусі. Неподалік від Дзусі в Кавабати була квартира, де він працював у традиційному японському кімоно й дерев'яних сандаліях.

«Зустріч за чаєм та сама зустріч почуттів», пише Кавабата Ясунарі. Кавабата з дружиною та сестрою


15 Будинок Кавабата в Нагатані, Камакура. Його останнє місце проживання. Переїхав сюди в 1946 році.


16 1950 р. Ясунарі разом із членами ПЕН-клубу, головою якого він був з 1946 p., здійснив поїздки до Хіросіми та Нагасакі


17 Кавабата на зйомках Танцівниця з Ідзу Твори Кавабата Ясунарі вирізняються ускладненістю підтексту, ефектом недомовленості, несподіванки.


18 1968 p. Кавабата Ясунарі було присуджено Нобелівську премію за «письменницьку майстерність, яка з великим почуттям виражає суть японського способу мислення».

20 Напружену працю над новим романом в останні роки життя Кавабата Ясунарі не вдалося завершити. 16 квітня 1972 р. він наклав на себе руки


22 Цей вчинок потряс всю Японію, весь літературний світ..


23 Твори цього митця, що відобразили національне японське уявлення про світ, людину, красу, забезпечили йому славу за життя і безсмертя після смерті.


Ясунарі Кавабата Підготувала Учениця 11 А класу Дубінської Оксани.

Ясунарі Кавабата. 11 червня 1889 м. Осака -- 16 квітня 1972 м. Камакура Рід діяльності : прозаїк, журналіст Жанр : роман, оповідання Премії : Нобелівська.

Ясунарі Кавабата народився 11 червня 1899 р. в Осаці в освіченій і багатій сім'ї. Його батько, лікар, помер, коли Ясунарі було усього 2 роки. Мати хлопчика.

Японський письменник Ясунарі Кавабата народився 11 червня 1899 року в м. Осаці (Японія) в багатій сім`ї лікаря, людини високоосвіченої, закоханої у літературу.

Презентація на тему: Л. Толстой і герої роману Анна Кареніна Презентація на тему: Л. Толстой і герої роману Анна Кареніна.

Біографія Народився Муракамі 1949 року, в Кіото, але дитинство провів у портовому місті Кобе. Змалку читав твори англійських письменників, спілкувався.

ПАСТЕРНАК БОРИС ЛЕОНІДОВИЧ Життя та творчість. Борис Леонідович Пастернак народився 29 січня (10 лютого) 1890 у Москві.

Утілення національної естетики та етики в романі «1000 журавлів» Підготувала: учениця 11-класу Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. 2 Тихович Олена.

Старий і море Є. Хемінгуей. Історія створення Задум цього твору дозрівав у Хемінгуея протягом багатьох років. Ще в 1936 році в нарисі « На блакитній воді.

Григір Тютюнник народився 5 грудня 1931 р. в селі Шилівка Зіньківського району на Полтавщині в сім ' ї селян. Батько Григора, заарештований органами НКВС.

Смысл жизни в том, что она имеет свой конец. Ф.Кафка Франц Кафка (1883 - 1924)

  Для підготовки матеріалу були використані наступні веб-сторінки:
 • 1. www.myshared.ru/slide/1244684/
 • 9.1%
 • 2. svitppt.com.ua/zarubizhna-literatura/kavabata-yasunari4.html
 • 1.8%
  Графічні матеріали
 • картинка 1: images.myshared.ru/20/1244684/slide_8.jpg
 • картинка 2: images.myshared.ru/20/1244684/slide_13.jpg
 • картинка 3: images.myshared.ru/20/1244684/slide_20.jpg
 • картинка 4: images.myshared.ru/20/1244684/slide_22.jpg
 • картинка 5: images.myshared.ru/20/1244684/slide_23.jpg
 • картинка 6: www.myshared.ru/thumbs/20/1244505/big_thumb.jpg
© 2019