Головна сторінка

Меню:
Співака дзідзьо

Співака монатік

Співака ярмака


Біографія співака ярмака

Події, що відбулися не так давно на Майдані, викликали у широкої публіки ще більший інтерес до творчості українських співаків, що складають композиції з політичним підтекстом.
Одним з таких виконавців є Олександр Ярмак.
Олександр Валентинович Ярмак - український музикант, що працює в жанрі хіп-хоп. Виконує композиції російською та українською мовою. Тематика пісень різноманітна: від жартівливих треків та любовної лірики до питань соціальної несправедливості.

Біографія його поки не занадто довга, але все ж для любителів певних напрямків у музиці буде досить цікавою.

Дитинство співака


Популярний український співак, виконуючий реп і записуючий кліпи в стилі хіп-хоп, Олександр Ярмак народився в місті Борисполі (Україна) 24.10.91. На даний момент проживає в Києві. Культура хіп-хоп захопила його ще в шкільні роки, у віці 12 років.

Олександр Ярмак народився в Борисполі. З 12 років почав займатися музикою, зокрема читанням репу. Улюбленими виконавцями Ярмака були Eminem, Баста, Каста та Centr. У 15-річному віці почав серйозно грати у КВН, після вступу на факультет літальних апаратів Національного авіаційного університету виступав за команду КВН «Збірна НАУ», разом з якою дійшов до фіналу Вищої української ліги. Паралельно був фронтменом команди «Ботаніки», з якою також досяг у Клубі веселих та кмітливих певних успіхів.


Ярмак, біографія якого як співака почалася із захоплення такими виконавцями, як Баста і Каста, Eminem і Центр, купує собі куртки з білим капюшоном (в яких його можна бачити і зараз у багатьох роликах) і мріє про кросівках Nike.
У лютому 2014 року ЯрмаК спільно з MC Tof презентував відеокліп на пісню «22», де відкрито підтримав Євромайдан та події, що відбувалися на вулиці Грушевського наприкінці січня того ж року. На відеопорталі YouTube за декілька днів це відео переглянули більше 100 тисяч разів.

Вірші ж майбутній співак починає писати ще раніше - у віці 11 років.

Однак оскільки захоплення музикою не знаходить підтримки батьків, своїм хобі він робить гру в КВН, приймаючи найактивнішу участь у шкільному клубі. До речі, з великим успіхом. Однак і про свою мрію не забуває і раніше - в дев'ятому класі починає захоплюватися брейком. В одинадцятому пише свої перші вірші в стилі хіп-хоп. Ярмак, біографія якого в якості виконавця репу почалася з публікації роликів в соц. мережах, в цей час так само, як і в дитинстві, наслідує Басте і Касте. Перший в подальшому зіграє в його долі далеко не останню роль.

Студентські роки


У 18 років, після закінчення школи, Ярмак, біографія якого на сьогоднішній день досить тісно пов'язана з останніми подіями в Україні, надходить в Київський авіаційний інститут на спеціальність інженера-механіка літаків. І в цей період, займаючись, в основному, точними науками, про своє захоплення музикою він, зрозуміло, також не забуває, приймаючи найактивнішу участь у культурному житті вузу. Тут він продовжує грати в КВН у команді «Ботаніки».

Творчість


Співак Ярмак, біографія якого як виконавця репу і хіп-хопу почалася саме в студентські роки, для того щоб заробити трохи грошей на запис власних роликів, влаштовується ведучим однієї з розважальних програм на студентському радіо. Вдень він займається проведенням шоу, а вечорами, користуючись апаратурою студії, записує свої ролики, викладаючи їх на власній сторінці «ВКонтакте». Оригінальні композиції співака-відразу ж отримують визнання у глядача. Ярмак стає досить популярним, і його починають дізнаватися навіть і на вулицях. Влітку 2011 р. композиції виконавця перемагають у голосуванні на Youtube.

Після цього співака запрошують в Ялту, де він виступає на розігріві у свого кумира Басти, одного з найвідоміших виконавців репу в СНД. В результаті Ярмак отримує визнання не тільки у любителів подібної музики в своєму місті, а й у всіх меломанів країни. Після Ялти співак виступає на одному з концертів в Євпаторії і завойовує ще більшу любов глядачів.

Перший альбом


Повернувшись до Києва, Олександр вирішує записати свій перший студійний альбом і знімає перший ролик, який викладає в Інтернеті. Цей кліп був переглянутий користувачами Ютуб більше 800000 тис. разів. Через деякий час Ярмак, біографія якого як відомого Інтернет-виконавця почалася, по суті, саме з цього ролика, записує другий композицію під назвою «Маленькі міста» (2012 р). У цьому кліпі він висміює жебрацтво сучасної України. Однією з останніх пісень співака стала композиція, присвячена пам'яті загиблим на Майдані в Києві. Цей кліп має яскраву патріотичну спрямованість.

Соціальний і політичний підтекст роликів Ярмака робить його пісні близькими простим людям, а тому надзвичайно популярними. У цього співака також велика кількість гумористичних треків, просто піднімають настрій.
    Для підготовки матеріалу були використані наступні веб-сторінки:
  • 1. ukr-article.com/index.php?newsid=1586
  • 9.1%
  • 2. sites.google.com/site/httpssitesyarmakcomua/biografia
  • 2.4%
  • 3. sites.google.com/site/yarmakukraine
  • 1.3%
© 2019